Gyno Life Tüp Bebek Merkezi

Tüp Bebek merkezimiz Kıbrıs’ta tüp bebek ile ilgili yasalara ve etik kurallara uygun olarak hizmet vermektedir.

Başarı ve hasta memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyen ve bunun sonucunda hasta memnuniyetinin en yüksek seviyelerde olduğu Gyno Life Tüp Bebek Merkezi’nde gebelik oranı yüksek seviyelerdedir. Merkezimiz bu başarının haklı gururunu yaşayarak Kıbrıs’ta tüp bebek alanında Avrupa’nın referans merkezleri arasında olma yolunda hızla ilerliyor.
Gyno Life Tüp Bebek Merkezi genç, dinamik, yenilikçi ve tecrübeli ekibi ile Kıbrıs’ta tüp bebek alanından kendini sürekli olarak yenileyen ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip edip uygulayan tek tüp bebek merkezi olma özelliğini de taşır.
Başarı bir ekip işidir. Gyno Life Tüp Bebek Merkezi ekibi işinde son derece tecrübeli, yüksek enerji ve motivasyonla çalışan, güler yüzlü personeliyle hastalara aile sıcaklığı ortamında profesyonel hizmet veren bir ekiptir.

Merkezimizin Tıbbi Direktörü Op. Dr. Murat Önal gebelik oranlarımızın daha iyiye gitmesi ve başarının hep üst düzeyde olması için tüm bilgi ve deneyimini hastaları ile paylaşmaktadır. Doktor hasta ilişkisinin kesintisiz olması gerekmektedir. Güler yüzü, empati yeteneği ve başarı odaklı yaklaşımı ile hastalarının her zaman yanındadır.

Kıbrıs’taki tüp bebek merkezimizin embriyoloji laboratuvarı Avrupa standartlarında olup en üst teknoloji ile donatılmıştır. Son derece tecrübeli embriyologlarımızın da eşliğinde laboratuvarımızın sonuçları oldukça gurur vericidir.

Ayrıca tüp bebek merkezimiz Kıbrıs’taki en geniş donor portföyüne sahip merkezdir ve bekleme listesi yoktur! Bir çok ırk ve etnik kökenden donorlerimiz mevcut olup sıra beklemeden, tercihen fotoğraf eşleştirmesi ile en doğru donor adayının belirlendiği, ailenin isteklerinin ön planda tutulduğu, fiziki kriterlere son derece dikkat edilerek Kıbrıs’ın en tecrübeli donor koordinatörü eşliğinde seçim yapılan tek tüp bebek merkezidir.

Sizin ne istediğiniz bizim için çok önemlidir.

Biz sizi her konuda mutlaka dinliyor, anlıyor ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kıbrıs’ın en başarılı tüp bebek merkezlerinden olan Gyno Life Tüp bebek merkezi Görüntülerini aşağıda sergilenmektedir. Avrupa standartlarında  Yüksek Teknoloji ile donatılmış Laboratuvarımız ile güvendesiniz

Ulaşım ve Konaklama Hizmetlerimiz

  • İki  kişi gidiş – dönüş direk uçuş bileti
  • Havaalanı karşılama ve merkezimizle ilgili tüm ulaşımlarınız için 7/24 VIP transfer
  • İki  kişi 5 yıldızlı otelde yarım pansiyon konaklama

Kuzey Kıbrıs’a Gelirken

  • Uçak bileti alınmadan geliş günü hesaplanarak 72 Saat geçmemiş PCR test sonucu
  • Belirtilen uçuş gününde, uçağın kalkış saatinden en az 3 saat önce havaalanında bulunulmalıdır.
  • KKTC’ye nüfus cüzdanı ya da pasaport haricinde kimlik belirleyici herhangi bir kimlik kartı ile giriş yapılamaz. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşların, Yeni çipli kimlik kartları ile KKTC giriş yapabilirler.
  • Uçuş yapacak olan kişilerin nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
  • Çift Aşılı ve Covid geçirmiş kişilerin belgelerini göstermesi şartı ile KKTC’ye karantinasız giriş yapabilirler.
  • Çift Aşılı ve Covid geçirmemiş kişilerin, Ercan Havalimanından karşılayacak araç ile  karantina oteline karantinaya alınır.
  • Ercan Havalimanına varış da ücretsiz PCR yapılmaktadır